Voľná saténová košeľa v módnom smaragdovom odtieni

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„Na rande noste túto košeľu s MIDI sukňou a-line, základnými čerpadlami a taškou s ultramódnou živočíšnou vložkou. Podporujte dekoratívne tlačidlá so stručnými žltými kovovými náušnicami.“
Ženská košeľa z tečúceho saténu v hlbokom smaragdovom odtieni bude jasným prízvukom vo vašom oblečení pre každú príležitosť-od neformálneho až po večer. Voľný strih so spodnou ramennou líniou je univerzálny pre akúkoľvek postavu. Široké manžety sú zdobené zlatými gombíkmi vo forme srdca, ktoré dodávajú blúzke romantický prízvuk.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Lesný Biome (lesný zelený) – aktuálny odtieň od Pantone Color Institute;
  • Voľný štýl je vhodný pre každú postavu;
  • Tlačidlá-srdce na manžetách-romantický prízvuk obrazu;
  • 100% terylén-nezmrštiteľný a odolný proti opotrebovaniu materiál.