Romantická blúzka s módnymi lampášovými rukávmi

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie z nesprávnej strany v režime „syntetický“.

Description:

„Na stretnutie s priateľmi, opakujte jeden z obrázkov Rosie Huntington-Whiteley-pridať blúzka s chudá džínsy a vysoké podpätky čerpadlá. Na párty sa dá kombinovať s koženými šortkami a hrubými vojenskými topánkami.“

Svietidlo rukávy stal hitom na jar a v lete ukáže sa objavili v zbierkach SS’20 Louis Vuitton, Alexander McQueen, Schne Van Noten a Rejina Pyo. Blúzka s takými rukávmi je ideálna pre módny romantický luk. Obojok Modelu je doplnený stuhami-môžu byť ponechané na pád alebo zviazané v luku.

Údaje

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Rukávy-lucerny-trend sezóny SS ‚ 20 podľa Vogue;
  • Univerzálny hnedý odtieň;
  • Voľný strih je vhodný pre akýkoľvek tvar;
  • Stuha na golieri môže byť zviazaná v luku na chrbte.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.

Na veľkosti modelu XS, parametre 87/64/88, výška 172 cm.