Blúzka s trendovými priehľadnými rukávmi v „hrášku“

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Description:

„Neváhajte experimentovať kombináciou rôznych výtlačkov a textúr v jednom luku. Doplnenie blúzka s trendy kockované nohavice, členkové topánky v duchu Dolce & Gabbana ukazuje – získate skvelé oblečenie pre stretnutie s priateľmi. Na párty v klube bude robiť kontrastná sada s výškovými koženými nohavicami a vojenskými topánkami.“

Dizajnéri kombinovali priehľadnú tkaninu s príslušným potlačou „hrach“ s dôrazom na objemové rukávy. Rovnaká technika bola použitá Dolce & Gabbana a Victoria Beckham na jarných výstavách. Táto blúzka je ideálna na vytvorenie trendového luku v romantickom štýle. Priamy rez modelu je vhodný pre akýkoľvek obrázok. Klasická biela farba je ľahko kombinovaná s oblečením a príslušenstvom v akomkoľvek rozsahu.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Sheer rukávy-runway trend SS ‚ 20 z prehliadok Chanel, Saint Laurent a Corazon;
  • „Hrášok“ – aktuálna tlač sezóny SS ‚ 20 podľa Vogue;
  • Rovný strih je vhodný pre akýkoľvek tvar;
  • Biela-univerzálna základná farba.

Ako súčasť: 100% terylén je odolný, nezmršťovateľný materiál, ktorý dokonale zachováva svoj tvar a farbu.