100% viskózová blúzka s nízkym rezom a peplum

Materiál:

Viskózová tkanina je pohodlná a príjemná na nosenie, „dýcha“ dobre — jej vlákna majú 100% prirodzenú kompozíciu, takže viskózové oblečenie nespôsobuje alergie. Viskózová tkanina je veľmi jemná a príjemná na dotyk. Vďaka pridaniu iných materiálov do viskózy (polyester, terylén) si tkanina zachováva svoj tvar lepšie, neťahá sa a dobre toleruje umývanie stroja. Viskóza je ekologická, pretože jej likvidácia nepredstavuje nebezpečenstvo pre životné prostredie.

Zloženie: 100% viskóza

Odporúčania pre starostlivosť:

Odporúčame umývanie viskóza oblečenia oddelene od ostatných textílií v miernom režime, nie vyššie ako 30 ⁰C. Produkty vyrobené z viskózy sú lepšie suché po rovnanie všetky záhyby. Je lepšie žehliť veci dovnútra v režime „hodváb“.

Description:

„V deň nosiť blúzku so zúženými nohavicami v pastelových farbách, členkové topánky so súčasnou pätou mačiatka, módne veľké prívesné náušnice a živočíšnu spojku. Vytvorte vysoký účes, aby ste ukázali výrez na chrbte.“

Saténová blúzka v módnom Nahé odtieni je skvelou voľbou pre ženský jesenný vzhľad. Model s rukávmi vo viktoriánskom štýle s ramennými goliermi a perlovými gombíkmi, ako v predstaveniach Gucci a Dolce & Gabbana FW’19, vyzerá neuveriteľne mäkký a romantický. Hlboký V-krk bude pôvodným prízvukom oblečenia. Peplum cut zvýrazní pás a vytvorí dokonalú siluetu presýpacích hodín.

Údaje:

  • Vlastná výroba (Rusko, Petrohrad);
  • Viktoriánsky štýl rukávy a všetky odtiene béžovej-trend FW ‚ 19 Vogue a Buro 24/7;
  • Peplum strih zdôrazňuje pas;
  • Hlboký V-krk vzadu-pôvodný prízvuk obrazu;
  • Ženský dekor s perlovými gombíkmi.

Ako súčasť: 100% viskóza-mäkký,“ priedušný“, hypoalergénny materiál.